МЕНЮ

Федерація стрільби України

Попередні календарі змагань відкритого Чемпіонату України (1998 р.н.) та Чемпіонату України імені ЗТУ Кукси А. П.

.

Медальні здобутки у заключний день Кубка Світу серед юніорів.

У Німеччині, м. Зуль, продовжуються медальні здобутки української збірної. В заключний день змагань представники пістолетної групи здобули дві нагороди у вправі МП-10. Команда хлопців, у складі Ворони Дениса, Колесника Юрія та Городинця Максима, здобула бронзову нагороду у командній боротьбі з результатом 1671 очко (563, 560, 548 відповідно), поступившись збірним командам Індії та Китаю.
    Серед дівчат третю сходинку п'єдесталу посіла Чучмарьова Яна з результатом 549 очок. Цей вид вправи виконувався серед дівчат вперше.
    Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях Кубка Світу серед юніорів.

Нові нагороди нашої збірної на юніорському Кубка Світу.

Вітаємо команду юніорів, у складі Городинця Максима, Колесника Юрія та Ворони Дениса, із бронзовою нагородою у вправі МП-5, яку вони здобули вчора на змаганнях Кубка Світу у Зулі.
    Також вітаємо хлопців із сьогоднішнім сріблом у вправі МП-8. Так тримати!

Вітаємо нашу юніорську збірну з першою нагорою Кубка Світу у Зулі.

Вітаємо команду, у складі Возняк Марії-Соломії, Семчишиної Анастасії та Шаманової Надії, із третім командним місцем у вправі зі стрільби з довільного пістолету на 50 метрів!
    24.06.2018 року українські дівчата вперше змагались за нагороди у вправі МП-6 та показали гідний рівень своєї майстерності, що допомогло їм принести збірній команді України першу нагороду Кубка Світу серед юніорів (Німеччина, м. Зуль).