МЕНЮ

Федерація стрільби України

Пішов з життя Юрченко Володимир Миколайович.

11 серпня 2019 року нестало Заслуженого Тренера України - Юрченка Володимира Миколайовича.
    Володимир Миколайович був Майстром спорту міжнародного класу зі стрільби кульової (рухома мішень), чемпіоном та призером багатьох змагань. Стрілецький колектив знав його як професіонала своєї справи, чуйного та доброзичливого тренера, який віддавав усього себе стрілецькому спорту. За свою тренерську кар'єру Володимир Миколайович виховав багато видатних спортсменів, чемпіонів та призерів Чемпіонатів Ураїни, Європи та Світу, серед яких Кізима Ігор та Баблюк Денис.
    Федерація стрільби України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Володимира Миколайовича.

Зберегти профільне Міністерство молоді та спорту України. Не допустити його скорочення, або приєднання до інших міністерств.

Вітаємо Колесника Юрія із срібною нагородою у вправі МП-5 Кубка Світу серед юінорів.

На Кубку Світу серед юніорів, що проходить у Зулі, Колесник Юрій виборов срібло у вправі МП-5.
    У кваліфікації вправи Юрій зайняв друге місце з результатом 584 очки (289 + 295), перше та третє місця посіли представники Китаю та Німеччини відповідно.
    Вітаємо Юрія та його тренерів з цим досягненням!

Нагороди наших спортсменів на Чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї по рухомій мішені.

На Чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї по рухомій мішені, що проходив у Денешдіаші, Угорщина, наші спортсмени вибороли такі нагороди:
    - Кізима Ігор - 3 місце у вправі МГ-11а серед чоловіків
    - Рибовалова Вікторія - 1 місце у вправі МГ-12 серед жінок (Рекорд Європи)
    - Гончарова Валентина - 2 місце у вправі МГ-12 серед жінок
    - Авраменко Галина - 2 місце у вправі МГ-11а серед жінок
    - Тарканій Маргарита - 2 місце у вправі МГ-12 серед юніорок
    - Гілевич Христина - 1 місце у вправі МГ-11а серед юніорок (Рекорд Європи)

У командному заліку:
    - Рибовалова Вікторія, Гончарова Валентина, Авраменко Галина - 1 місця у вправах МГ-12 та МГ-11а серед жінок (Рекорди Європи в обох вправах)
    - Баблюк Денис, Даниленко Данило, Товстоп'ят Роман - 2 місця у вправах МГ-12 та МГ-11а серед юніорів
    - Тарканій Маргарита, Гілевич Христина, Жученко Анастасія - 2 місце у вправі МГ-12 та 1 у вправі МГ-11а (Рекорд Європи) серед юніорок

Серед змішаних команд:
    - Гончарова Валентина та Лагдекорпі Хеіккі (Фінляндія) - 3 місце серед дорослих
    - Жученко Анастасія та Баблюк Денис - 1 місце серед юніорів
    - Гілевич Христина та Даниленко Данило - 3 місце серед юніорів

У загальнокомандному заліку Україна виборола 15 медалей та перше командне місце!
    Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!