МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Нагороди української збірної в заключний день змагань у Мюнхені.


    Вчора, на міжнародних змаганнях з кульової стрільби, які щорічно проводяться у Німеччині, предстаниця України Олена Костевич друге стала чемпіонкою змагань у вправі ПП-3 серед жінок, показавши найкращий результат не тільки у фіналі (242.5 очок), а й у кваліфікації - 584 оч. У вправі ПП-3 серед чоловіків срібним призером став Олег Омельчук, з результатом кваліфікації - 583 оч., та фіналом - 242.2 оч.
    Сьогодні, у заключний день змагань, пара Омельчук - Костевич, яка боролась за нагороди у стрільбі з пістолету серед змішаних команд, стала чемпіоном! Показавши при цьому надзвичайно високий результат кваліфікації та фіналу. Результати кваліфікації: Олег Омельчук - 395 очок, Олена Костевич - 397 очок, що у сумі 792 командних бали. У фінальній боротьбі Олена та Олег вибороли перемогу з результатом 488.3, відірвавшись від команди Сербії всього на 0,1 очка.
    Вітаємо Олену та Олега із вдалим виступом у Мюнхені та бажаємо нових перемог!
    

Вітаємо Олену Костевич та Дарію Семененко з нагородами на міжнародних змаганнях у Мюнхені, Німеччина.


    На щорічних міжнародних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї "H&N Cup", що проходять у Мюнхені, представники нашої збірної здобули дві призові нагороди серед яких:
    Срібло у вправі ПП-3 серед юніорок виборола Семенко Дарія з результатом кваліфікації 570 очок та фіналом 236.2.
    Золото у вправі ПП-3 серед жінок здобула Костевич Олена, показавши кращий результат кваліфікації - 586 очок та фіналу 242.0.
    Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів зі здобутими медалями та бажаємо подальших перемог!

Журнал Олімпійська Арена


Шановні колеги!
 
Представляємо вам єдиний спортивний повнокольоровий журнал широкої тематики – «Олімпійська арена».
«Олімпійська арена» – всеукраїнський журнал, офіційний орган Міністерства молоді та спорту України і Національного олімпійського комітету України, видається з грудня 1995 року. Періодичність видання – щомісячна. Тираж 5 000 примірників.
В центрі уваги «Олімпійської арени» спорт високих досягнень в Україні й в світі у всьому його різноманітті, а також питання фізичної культури і оздоровлення дітей і дорослих.
Основні розділи: «Секрети зірок», «З перших вуст», «Постскриптум», «Наука – спорт», «Легендарні імена», «Історія ігор сучасності», «Зустрічі на ваше прохання», «Картотека дебютів», «Екстрім-сторінки» та ін.
Основні жанри: інтерв’ю з чемпіонами і призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу, тренерами; замальовки про особистості; репортажі з місця подій, фоторепортажі, аналітичні статті.
Запрошуємо вас долучитися до широкої аудиторії (загону, компанії) постійних читачів журналу! Видання є гарантом якісної, достовірної інформації про найвизначніші спортивні змагання сучасності і проблеми розвитку українського спорту.
Публікації журналу будуть цікаві професіоналам спорту - організаторам, викладачам, атлетам і підростаючій молоді, широкому колу просунутих вболівальників.
 
Вартість передплати комплекту журналів на рік складає 600,00 грн.
Всі організаційні питання з оформлення передплати та доставки журналу редакція бере на себе.
 
Реквізити для перерахування коштів:
ПрАТ «Олімпійська арена»
ЄДРПОУ 24364563, ІПН 243645626102 номер свідоцтва 100336078
р/р 2600901285520 в АТ «Укрексімбанк», м. Київ, МФО 322313
Призначення платежу – за передплату журналу «Олімпійська арена» на 2019 рік.
 
Президент федерації
 
 
Питання щодо перерахування коштів
та відповідної бухгалтерської документації
за телефонами: (044) 463-79-94, 063-771-84-55.
Виконавець
Семенова Олена
 

Вітаємо наших спортсменів з медальними здобутками на міжнародних змаганнях у Люксембурзі.


    У перший день змагань чемпіонкою у вправі ПП-3 серед жінок стала Левковська Ганна з результатом кваліфікації 566 очок та фіналом 237.9. У цій же вправі серед юніорок перше місце виборола Возняк Соломія, з результатом кваліфікації 546 очок та фіналом 233.1. У вправі ГП-6 серед жінок друге місце посіла Ільіна Анна з результатом кваліфікації 623.5 очок та фіналом 248.4.
    У другий день змагань чемпіоном у вправі ПП-3 серед чоловіків став Коростильов Павло з результатом кваліфікації 583 очка та фіналом 244.2. Друге місце у вправі ГП-6 посіла Ільіна Анна з результатом кваліфікації 620.7 очок та фіналом 247.7. У цій же вправі серед юніорок срібною призеркою стала Сидоренко Валерія з результатом кваліфікації 620.7 очок та фіналом 248.7. У вправі ГП-6 серед чоловіків бронзу здобув Куліш Сергій з результатом кваліфікації 625.4 очка. У вправі ПП-3 серед юніорок срібло виборола Возняк Соломія з результатом кваліфікації 548 очок.
    В останній день змагань виконувались вправи серед змішаних команд. У стрільбі з гвинтівки серед дорослих друге місце посіли Ільіна Анна та Куліш Сергій, у цій же вправі серед юніорів чемпіонами стали Сидоренко Валерія та Козюк Кирило. У стрільбі з пістолета серед дорослих перше місце зайняли Возняк Соломія та Коростильов Павло.
    Вітаємо наших медалістів та їх тренерів з вдалим виступом на міжнародних змаганнях!