МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Срібло Сергія Куліша на Чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї


    У черговий день змагань Чемпіонату Європи у Баку срібну медаль збірній України приніс Сергій Куліш.
    У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень, 50м) нашу збірну представляла команда у складі Сергія Куліша, Юрія Сухорукова та Олега Царькова. Нажаль, лише Кулішу вдалось пройти до фіналу та поборотись за медаль Чемпіонату Європи. У фінальній частині, із результатом 458.1, Сергій займає друге місце!
    Вітаємо Сергія та всю команду із черговою медаллю!

Командні та особисті медальні здобутки Чемпіонату Європи у вправі МП-8


    Сьогодні, на Чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї, команди чоловіків та юніорів, що представляли Україну у вправі МП-8 вибороли цілу серію нагород!
    Серед чоловіків, команда у складі: Коростильова Павла (578 очок), Пастернака Володимира (576 очок) та Кушнірова Дениса (575 очок) виборола бронзову нагороду у командному заліку. До фіналу потрапив лише Коростильов Павло, після фінальної боротьби Павло посів шосте місце.
    Команда юніорів посіла перше місце в цій же вправі! Склад команди: Городинець Максим (574 очка), Крепостняк Павло (573 очка), Ворона Денис (559 очок). В особистому заліку срібним призером став Городинець Максим, а бронзовим Крепостняк Павло.
    Вітаємо нашу збірну із новими медальними здобутками Чемпіонату Європи!
    

Командне золото та особисте срібло Чемпіонату Європи у вправі МГ-9


    Чемпміонат Європи з малокаліберної зброї, що проходить у Баку, приніс збірній України ще дві нагороди. Цього разу золото командного заліку у вправі МГ-9 (стрільба лежачи, 50м) виборола жіноча команда, у складі: Шаріпової Дар'ї (615.5 очок), Леськів Лесі (608.1 очок) та Кальниш Наталії (608.7 очок).
    В особистому заліку Шаріпова Дар'я піднялась на другу сходинку п'єдесталу пошани, поступившись лише представниці Великобританії.
    Вітаємо жіночу гвинтівочну команду із вдалим виступом!

Перші медалі нашої збірної на ЧЄ у Баку


    У перший день змагань Чемпіонату Європи з малокаліберної зброї, що проходить у столиці Азербайджану, Баку, збірна України відкрила медальний рахунок, здобувши одразу дві медалі - золото та срібло.
    Команда у складі Коростильова Павла, Омельчука Олега та Банькіна Віктора виборола срібло у вправі МП-6 серед чоловіків, поступившись лише команді Сербії.
    В особистому заліку МП-6 члени команди показали такі результати:
    Коростильов - 552 очка
    Омельчук - 546 очок
    Банькін - 541 очко
    До фіналу вправи з команди потрапив лише Коростильов Павло, де і виборов звання чемпіона!
    Вітаємо нашу збірну з першими нагородами Чемпіонату Європи! Так тримати!