МЕНЮ

Федерація стрільби України

Золото Павла Коростильова на Етапі Кубка Світу у Мюнхені

На цьогорічному Етапі Кубка Світу, що проходить у Мюнхені, Німеччина, представник нашої збірної Павло Коростильов виборов золоту нагороду у праві ПП-3!
    У кваліфікаційній частині вправи ПП-3 наші спортсмени показали такі результати: Олег Омельчук - 586 оч., Павло Коростильов - 585 оч., Юрій Попружний - 575 оч., Денис Кушніров - 574 оч., Віктор Банькін - 571 оч. За результатами кваліфікації лише Олег та Павло, потрапивши у вісімку кращих, отримали право боротись за нагороди у фіналі.
    За результатами фіналу Павло Коростильов, обійшовши представників Японії та Кореї, посів перше місце із встановленням світового фінального рекорду серед юніорів 240.9 очок. Олег Омельчук нажаль зайняв сьому позицію у фінальній боротьбі із результатом 136.2 оч.
    Вітаємо Павла Коростильова та усю нашу збірну із першою медаллю на Етапі Кубка Світу у Мюнхені!

У Чехії завершилися міжнародні змагання 48-го "Гран-Прі Звільнення".

Завершилися міжнародні змагання 48-го "Гран-Прі Звільнення" у місті Пльзень, Чехія. Українські спортсмени вибороли 2 золоті, 2 срібні та одну бронзову нагороди.
    Вдалим виступом відхначились:
    Петрів Олександр - срібний призер у вправі РП-5 та бронзовий призер МП-8
    Чирва Єгор - чемпіон у вправі ГП-12
    Авраменко Галина - чемпіонка у вправі ГП-11 та срібна призерка ГП-11а
    Вітаємо чемпіонів та призерів!

Перестало битися серце Заслуженого тренера України - Назаренко Галини Нінелівни.

Сьогодні, 17 квітня 2017 року, перестало битися серце Заслуженого тренера України -Назаренко Галини Нінелівни.
    За своє життя Галина Нінелівна підготувала чимало талановитих спорсменів, в тому числі і Заслуженого майстра спорту України Авраменко Галину, зробила вагомий внесок у розвиток стрілецького спорту в Україні.
    Галину Нінелівну глибоко поважали у спортивному товаристві, пам'ять про неї завжди буде жити у наших серцях.
    Приносимо глибокі співчуття близьким та рідним Галини Нінелівни. Світла та вічна пам'ять.

Медальні здобутки збірної України в останні дні міжнародних змагань у Дортмунді

У вправі МП-5 серед жінок друге місце зайняла Зеленська Катерина (результат кваліфікації - 565 оч., фінал - 31), за сходинку до п'єдесталу пошани опинилась Коростильова Юлія із четвертим результатом у фіналі (кваліфікація - 568 оч., фінал - 19).
    Бронзовим призером змагань у вправі ПП-3 став Попружний Юрій (кваліфікація - 575 оч., фінал - 220.1).
    У вправі ГП-6 Царьков Олег також виборов бронзу, із результатом кваліфікації - 624.5 та фіналу - 227.8.
    Вітаємо призерів змагань та бажаємо подальших успішних виступів!