МЕНЮ

Федерація стрільби України

Перестало битися серце Заслуженого тренера України - Мартинова Олександра Васильовича

01.04.2018 з життя пішов провідний тренер міста Бахмут, Донецької області - Мартинов Олександр Васильович. Заслужений тренер України, професіонал своєї справи. Олександр Васильович виховав багато спортсменів найвищого рівня. В пам`яті спортсменів та тренерів він назавжди залишається доброю, порядною людиною, відкритою для допомоги у будь-який момент.
    Колектив Федерації Стрільби України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Олександра Васильовича.

Вітаємо медалістів міжнародних змагань, що проходили у Вроцлаві та Дортмунді!

В останні дні міжнародних змагань, що проходили у німецькому місті Дортмунд, число нагород української збірної поповнилось ще двома золотими медалями.
    У стрільбі з гвинтівки (змішані команди) команда у складі Царькова Олега та Ільіної Анни виборола золото. В тій же вправі, у стрільбі з пістолета, команда у складі Омельчука Олега та Зеленської Катерини, також стала першою!
    В той час на міжнародних змаганнях у Вроцлаві, Польща, інша група наших спортсменів змагалась у стрільбі із швидкострільного пістолету (вправа МП-8). У першому старті чемпіоном серед юніорів став Ворона Денис. У другому старті хлопці вибороли одразу дві нагороди: срібну - Коростильов Павло - серед дорослих та золоту - Ворона Денис - серед юніорів.
    Вітаємо чемпіонів та призерів з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!

Медальні здобутки української збірної на міжнародних змаганнях у Дортмунді.

19.03.2018 у німецькому Дортмунді стартували міжнародні змагання з кульової стрільби.
    У перший день змагань золото здобув Омельчук Олег у вправі МП-6 з результатом 568 очок. У другий день змагань срібною медалісткою у вправі ПП-3 стала Зеленська Катерина з результатом кваліфікації 560 очок та фіналом 228.8. Третій день змагань приніс нашій збірній срібну нагороду. Срібним призером у вправі ПП-3 став Омельчук Олег, показавши кращий результат кваліфікації 588 очок, після фінальної частини Олег зайняв друге місце (із результатом 242.4 оч.) поступившись лише представнику Італії. У цей змагальний день золотою медалісткою стала Зеленська Катерина у вправі МП-5 (кваліфікація 563 очка, фінал - 30 попадань) та срібло у стрільбі з трьох положень з гвинтівки виборола Леськів Леся, з результатом кваліфікації 1172 очок та фіналом 454.5.
    Вітаємо наших чемпіонів та призерів! Бажаємо подальших перемог!

Перестало битися серце Майстра спорту України міжнародного класу - Ковальської (Кащук) Інни Сергіївни.

24.02.2018 пішла з життя Ковальська (Кащук) Інна Сергіївна. На протязі останніх років вона боролася з важкою формою раку, але на жаль хвороба виявилася сильнішою.
    Інна була майстром спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, мала нагороди різного ґатунку з всеукраїнських та міжнародних турнірів, приймала участь у Чемпіонатах Європи. Колектив українських стрільців знав та поважав Інну за її доброту, порядність, чуйність. Вона була людиною, яка завжди приходила на допомогу у потрібний момент.
    Колектив ФСУ приносить глибокі співчуття рідним та близьким Ковальської Інни.