МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Вітаємо команду рухомої мішені із золотом та бронзою у Баку


    На Чемпіонаті Європи у Баку наші спортсмени зі стрільбі по рухомій мішені вибороли дві медалі в особистому заліку. Чепіоном став Кізима Ігор, а бронзовим призером Бабушок Максим!
    Командний залік проходив у рамках міжнародного турніру Гран-Прі Баку, де команда у складі Кізими Ігоря, Бабушка Максима та Товстопята Романа зайняла перше місце.
    Вітаємо хлопців та бажаємо вдалих виступів!

Пішов з життя Заслужений тренер України – Сивков Віктор В'ячеславович


    Вчора, 30 липня 2017, пішов з життя Заслужений тренер України – Сивков Віктор В'ячеславович.
    За своє життя Віктор В'ячеславович зробив вагомий внесок у розвиток стрільби кульової не лише в Україні (1993-1996 головний тренер збірної України), а й за кордоном. Він був чудовим другом, батьком, товаришем та наставником.
     Світла пам'ять про Віктора В'ячеславовича залишиться в наших серцях. Приносимо глибокі співчуття його близьким та рідним...
 
Останній день змагань у Баку приніс збірній України золото!


    У останній день змагань, Чемпіонату Європи у Баку, чоловіча трійка у стрільбі з пістолету виборола золоту медаль у вправі РП-5. Команда складалась з Бондарука Романа, Коростильова Павла та Пастернака Володимира.
    Загалом українська збірна виборола 22 нагороди, з яких 11 командних (4 золоті, 5 срібні та 2 бронзові медалі) та 11 особистих (6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі).
    Вітаємо нашу збірну із вдалим виступом на Чемпіонаті Європи та бажаємо подальших успіхів!

Одразу п'ять нагород здобули наші спортсмени сьогодні у Баку


    Командне золото вибороли: Коростильов Павло, Бондарук Роман та Пастернак Володимир, які представляли нашу збірну у вправі МП-10. Також чемпіоном, але в особистому заліку цієї вправи, став Коростильов Павло, який встановив рекорда Європи та Світу серед юніорів - 581 оч.
    Серед юніорів у вправі МП-10, Крепостняк Павло виборов золото! Срібними призерами стала команда у складі Крепостняка Павла, Городинця Максима та Колесника Юрія.
    У стрільбі на 300 метрів з гвинтівки з трьох положень, команда у складі Леськів Лесі, Кальниш Наталії та Бойкової Світлани виборола бронзу.
    Вітаємо нашу команду із черговим вдалим днем Чемпіонату Європи!