МЕНЮ

Федерація стрільби України

Вітаємо нашу збірну з черговими нагородами та вдалим завершенням ЧЄ з малокаліберної зброї!

У місті Болонья, Італія, завершився Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї.
    В останній день змагань срібну нагороду виборов Коростильов Павло у вправі РП-5, поступившись лише представникові Азербайджану. Також, у командній боротьбі цієї вправи команда у складі Коростильова Павла, Пастернака Володимира та Петріва Олександра зайняла перше місце!
    В загальнокомандному заліку наша збірна посіла шосте місце, виборовши 14 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі в особистому заліку, а також 2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових медалей у командному.
    Вітаємо усіх тренерів та спортсменів із вдалим виступом на Чемпіонаті Європи та бажаємо подальших успіхів!