МЕНЮ

Федерація стрільби України

У Маріборі завершився Чемпіонат Європи з пневматичної зброї. Вітаємо чемпіонів та призерів змагань!

Вітаємо чоловічу пістолетну команду у складі: Олега Омельчука, Павла Коростильова та Віктора Банькіна із зайнятим другим місцем у командній боротьбі вправи ПП-3.
    У вправі ГП-11а та ГП-11 представниця України, Галина Авраменко, двічі зайняла першу сходинку п'єдесталу. У командній боротьбі Людмила Василюк, Вікторія Рибовалова та Галина Авраменко вибороли срібло в обох вправах.
    У вправі ПП-2 серед жінок срібною призеркою стала Олена Костевич (кваліфікація - 382, фінал - 239.5).
    Олег Царьков зайняв другу сходинку п'єдесталу в особистому заліку вправи ГП-6 (кваліфікація - 626.4, фінал - 247.7).
    Серед юніорів, у вправі ГП-11а, Ігор Кізима - чемпіон, Максим Бабушок - срібний призер, у командній першості наше тріо зайняло перше місце. Серед юніорок, у цій же вправі, бронзу виборола Вікторія Стецюра. Дарія Рожнятовська, Юлія Тимошко та Вікторія Стецюра срібні призерки у командній боротьбі.
    Вітаємо всю нашу збірну із вдалим виступом на Чемпіонаті Європи!