МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

vhДата народженняРозрядФСТОбластьШкола Вид програмиКращий результат минулого сезону
плануємий виконаний
Плануємий Тренер
12345678910111213
Чоловіки
Основний склад
1Бабушок Максим Володимирович 11/22/98МСУУкраїна ВінницькаМКДЮСШ "Вінниця"рухома3-8 ЧУю1 ЧСю1-3 ЧУюЛядишев К.К. Дроздов М.В.
2Банькін Віктор Вікторович 8/24/90МСУМКЗСУм.Київ КШВСМпістолет 2-5ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУГрінберг З.Г. Іванчук В.Я.
3Бондарук Роман Романович  6/20/74ЗМСУ Динамо Львівська ШВСМ пістолет 1-6 ЧЄ 2 ЧУ1-6 ОІБондарук Р.Р. Серединський В.І.
4 Ворона Денис Володимирович 9/10/88МСУ Івано-ФранківськаСДЮШОР Техно центр "Рогатин" ШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюВорона В.М. Гуменюк С.В.
5Галкін Олександр Вячеславович 2/26/89МСУМКЗСУ ЛьвівськаШВСМ гвинтівка1-3 ЧУ1 ЧУ1-3 ЧЄМалхасян Т.Х. Старінський С.І.
6Городинець Максим Миколайович 10/11/98МСУ ПолтавськаДЮСШ №1 Горіші Плавніпістолет1-3ЧУ3 ЧЄю2-5ЧУНедбайло В.В. Безпалько Є.М.
7Гільченко Андрій Миколайович  11/19/80ЗМСУ Динамо м.Київ КМШВСМ рухома 3-6 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧЄ Савчук О.С. Чапала Г.М.
8Дімніч Ігор Ігорович  2/5/88МСУ Динамо Донецька ДШВСМпістолет 3-8 ЧУ5 ЧУ3-8 ЧЄСухорукова І.Г. Чуніхін К.С.
9Колесник Юрій Олегович 4/27/99МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКА КЗ ЛОР ЛУФКпістолет1-3 ЧУю2 ЧЄю1-3 ЧУюМаклович В.Я. Гуменюк С.В.
10Кириленко Богдан Васильович 6/26/98МСУДинамоВінницька КЗОДЮСШ стрільби ШВСМпістолет 1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюМустафаєв Д.Ю. Камінський О.Б.
11Кізима Ігор Григорович 3/31/97МСУМКЗСУЛьвівськаКЗ ЛОР ЛУФК КДЮСШ №1 СКАрухома1-3 ЧУю1 ЧСю1-3 ЧУюЮрченко В.М. Коневич Р.В.
12Колесніков Андрій Олександрович 7/27/94МСУМКЗСУДніпропетровська КПНЗ "СДЮШОР №1" ДМРгвинтівка1-8 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУКоновалюк Г.Д. Лубимова К.В.
13Колохов Олександр Вікторович 6/5/98МСУМКЗСУДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧЄю1-3 ЧУКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
14Коростильов Павло Сергійович 11/5/97ЗМСУЗСУЛьвівська НСБ ЛВС МОУпістолет1-3ЧУю3 ЧЄ1-5 ЧУКоростильов С.М. Камінський О.Б.
15Козюк Кирилл Олександрович 1/26/99МСУМКДинамоОдеськаООШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧЄю1-3 ЧУюСкачко С.Н. Сташевський Ю.Ф.
16Крепостняк Павло Русланович 11/19/97МСУДинамо ВінницькаКЗВОДЮСШпістолет3-8 ЧУю3 ЧЄю1-3 ЧУюЛавров С.К. Мустафаєв Д.Ю.
17Кудря Сергій Анатолійович  10/18/82МСУМКДинамо ХерсонськаХШВСМ пістолет 1-3 ЧЄ2ЧУ1-6 ЧЄМаслова Н.І. Камінський О.Б.
18Куліш Сергій Володимирович 4/17/93ЗМСУЗСУ Черкаська ШВСМгвинтівка3-5 ЧУ2 ОІ1-3 ЧУ Нагній В.А. Чепурна Н.Ю.
19Кушніров Денис Вячеславович 12/12/92МСУМКЗСУДніпропетровська ДШВСМ СК "Північне сяйво" пістолет 3-5 ЧУ 2 ЧЄ1-5 ЧЄЧапала Г.М. Камінський О.Б.
20Мельник Дмитро Володимирович 6/10/87МСУМКЗСУХарківська ШВСМгвинтівка1-3 ЧУ 1 ЧУ1-4 ЧУ Федорова Л.Д Леськів Л.С.
21Мустафаєв Денис Юрійович 2/25/72МСУМКДинамоВінницька пістолет1-3 ЧУ2ЧУ1-3 ЧУ Щерба В.Л. Камінський О.Б.
22Омельчук Олег Петрович  6/7/83МСУМКЗСУРівненськаШВСМ пістолет 1-6 ЧЄ 1 ЧУ1-3 ЧЄБондар С.П. Камінський О.Б.
23Омельяненко Дмитро Вячеславович 7/27/98МСУМКЗСУЧеркаськаКДЮСШ №2 ЧМР ШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧЄ1-6 ЧЄюНагній В.А. Чепурна Н.Ю.
24Пастернак Володимир Ігорович 11/6/89МСУДинамоЛьвівськаШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУю Бондарук Р.Р. Соліна М.В.
25Петрів Олександр Святославович 8/5/74ЗМСУ ЗСУЛьвівська ЛШВСМ пістолет 3-8 ЧЄ2 ЧУ3-6ЧЄПетросюк А.М. Іванчук В.Я.
26Погорєлко Олексій Юрійович 2/14/87МСМКУДинамо ДніпропетровськаOШВСМ СК "Північне сяйво"гвинтівка1-3 ЧУ1 ЧУ1-3 ЧУЧапала Г.М. Меркулов Є.В.
27Попружний Юрій Анатолійович 4/12/90МСУЗСУ ЧернігівськаШВСМпістолет 1-3 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУМайборода О.М. Камінський О.Б.
28Самострол Олександр Олегович 5/4/97МСУДинамоОдеськаОДЮСШ стрільби пістолет1-3 ЧУю3 ЧЄю1-3 ЧУюБлізнюков О.Ю. Скачко С.Н.
29Соловей Ігор Євгенович 10/8/00МСУДинамоХерсонськаХВУФК ХОРпістолет3-8 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюЯмковий М.Ю. Кудря С.А.
30Сировня Андрій Андрійович 7/27/93МСУМКДинамо ПолтавськаДЮСШ №1 м.Горішні Плавнігвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУ2-5 ЧУБезпалько Є.М.
31Сухоруков Юрій Олександрович 3/29/68ЗМСУ Динамо Донецька ДШВСМ СК ІСДгвинтівка1-3ЧУ2ЧУ1-5ЧЄСухорукова І.Г.
32Хабаров Олексій Геннадійович 4/26/94МСУМКДинамоПолтавськаДЮСШ №1 м.Горішні Плавнігвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУюБезпалько Є.М. Коваль О.Г.
33Царьков Олег Сергійович 3/22/88МСУМКЗСУВінницькаВШВСМгвинтівка1-6 ЧУ1 ЧУ1-3 ЧУЛеськів Л.С. Щерба В.Л.
34Журба Сергій Ігорович 4/18/85МСУДинамоЛьвівськаШВСМпістолет1-6 ЧУ6 ЧУ1-3 ЧУСоліна М.В. Бондарук Р.Р.
35Чирва Єгор Юрійович  12/23/88МСУМКУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво" ОШВСМ рухома 1-3 ЧЄ ю4 ЧС1-3 ЧЄ Чапала Г.М. Дьомкін О.О.
36Шклярук Андрій Вікторович 7/5/95МСУЗСУДонецькаШВСМпістолет1-3 ЧУю2 ЧУ2-3 ЧУМустафаєв Д.Ю. Коростильов С.М.
Кандидати
37Виливаний Олексій Володимирович 3/12/88МСУМКУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво" ОШВСМрухома1-3ЧУ1 ЧУ1-3 ЧЄЧапала Г.М. Дьомкін О.О.
38Гудзий Святослав Михайловича 10/18/99МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКА КЗ ЛОР ЛУФКгвинтівка3-8 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюКоневич Р.В. Шершньова О.Г.
39Кубов Назар Аркадійович 7/19/00МСУУкраїна ВінницькаКЗ ВОДЮСШ стрільбигвинтівка3-8 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюЧайка О.В. Лавров С.К.
40Кузниченко Олег Русланович 1/28/02МСУДинамоДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка3-8 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
41Лось Станіслав Володимирович 6/26/93МСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво" рухома1-3 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУЧапала Г.М. Скотніков В.В.
42Мельник Дмитро Володимирович 1/29/02МСУУкраїна ВінницькаМК ДЮСШ "Вінниця"рухома1-3 ЧУю1 ЧСю1-6 ЧУюЛядишев К.К. Дроздов М.В.
43Неводничий Роман Ігорович 6/14/95МСУЗСУЛьвівська НСБ ЛВС МОУпістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюКоростильов С.М. Гуменюка С.В.
44Номеровський Андрій Ігорович 12/16/97КМСУОсвіта ОдеськаКПНЗ ДЮСШ №3 пістолет1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюТокарєв В.В.
45Євтушенко Віталій Євгенович 11/17/96МСУКолосЧернігівськаЧШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюЧередінов І.Б. Мозгова М.В.
46Чернишов Денис Дмитрович 4/17/91МСУМКДинамоОдеська ООШВСМгвинтівка1-3ЧУ1 ЧУ2-5ЧУВиноградова І.І. Вишняков Ю.О.
Резерв
47Базан Вячеслав Юрійович 9/26/97МСУУкраїнаРівненськаОШВСМ ДЮСШ №4пістолет1-3 ЧУ6 ЧУ1-3 ЧУМамчур Т.В. Бондар С.П.
48Бондарчук Вадим Олександрович 6/7/01КМСУДинамо ВінницькаОДЮСШ стрільбигвинтівка3-8 ЧУю4 ЧУю1-3 ЧУюЩерба В.Л. Чайка О.В.
49Водоп'ян Ян Віталійович 6/16/01КМСУ ЧеркаськаКДЮСШ №2гвинтівка3-8 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюДудник І.М. Нагній В.А.
50Вишневецький Дмитро Олександрович 1/1/97КМСУЗСУЛьвівськаНСБ ЛВС МОУпістолет3-8 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюКоростильов С.М. Чапала Г.М.
51Верцов Олександр Миколайович 3/17/97КМСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво" пістолет1-3 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУюЧапала Г.М. Гуменюк С.В.
52Гонта Дмитро Юрійович 10/28/00КМСУУкраїнаРівненськаДЮСШ №4 ОШВСМпістолет3-8 ЧУю6 ЧУ1-3 ЧУюБондар С.П. Ткачук С.А.
53Городній Володимир Юрійович 8/30/00КМСУКолосЧернігівськаДЮСШ "Колос"пістолет1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУюМозгова М.В. Чередінова С.В.
54Главацький Єгор Олегович 11/8/98МСУОсвіта ОдеськаКПНЗ ДЮСШ №3гвинтівка3-8 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюЧікалова О.М.
55Гільченко Дмитро Сергійович 1/19/01КМСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво"пістолет1-3ЧУ5 ЧУ1-8 ЧУюСкотніков В.В. Виливаний О.В.
56Гуменюк Кирил Петрович 6/2/00МСУКолосЧернігівськаДЮСШ "Колос"пістолет3-8 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЧередінова С.В. Морова М.В.
57Даниленко Данил Вікторович 3/17/02КМСУТСОУВінницькаМК ДЮСШ "Вінниця"рухома1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюЛядишев К.К. Гончарова В.О.
58Демчук Єгор Дмитрович 5/21/00КМСУДинамом.КиївКДЮСШ "Динамо"пістолет1-3 ЧУю5 ЧУю1-3 ЧУюРославцева О.А.
59Ковтун Владислав Володимирович 1/21/98КМСУДинамоПолтавськаДЮСШ №1 м.Горішні Плавнігвинтівка3-8 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюНедбайло В.В. Коваль О.Г.
60Копоть Андрій Сергійович 12/4/97КМСУКолосЧернігівськаЧШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюЧередінова С.В. Мозгова М.В.
61Кузів Андрій Дмитрович 10/22/98МСУУкраїнаЛьвівськаСДЮШОР "Сигнал" КЗ ЛОР ЛДУФКгвинтівка3-8 ЧУю4 ЧУ1-3 ЧУюОліярник В.О. Коневич Р.В.
62Клєщенко Сергій Сергійович 6/27/00КМСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКА КЗ ЛОР ЛУФКпістолет1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЯрмоленко Н.М. Моклович В.Я.
63Корж Володимир Ігорович 7/13/02МСУУкраїнам.КиївСДЮШОР "Схід"гвинтівка3-8 ЧУю5 ЧУю1-3 ЧУюТомченко А.В. Шейкін А.Б.
64Малихін Гліб Олексійович 8/2/00КМСУДинамоПолтавськаДЮСШ №1 м.Горішні Плавніпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-6 ЧУюНедбайло В.В. Безпалько Є.М.
65Нестеренко Владислав Олександрович 8/19/02МСУ ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-6 ЧУюГніденко А.М. Коновалюк Г.Д.
66Замико Олег Андрійович 4/2/99МСУУкраїнаЛьвівськаСДЮШОР "Сигнал" КЗЛОР ЛУФКгвинтівка3-8 ЧУю4 ЧУ1-3 ЧУюОліярник В.О. Коневич Р.В.
67Злонкевич Андрій-Олег Орестович 6/11/99МСУУкраїнаЛьвівськаСДЮШОР "Сигнал" КЗ ЛОР ЛУФКгвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюФедорова А.А. Коневич Р.В.
68Зіньков Іван Юрійович 6/6/97КМСУУкраїна ВінницькаМК ДЮСШ "Вінниця"гвинтівка1-3 ЧУю6 ЧУ3-5 ЧУюЩерба В.Л. Дроздов М.В.
69Плескун Руслан Олександрович 11/23/00КМСУ Львівська СДЮШОР "Сигнал"пістолет1-3 ЧУю6 ЧУю1-3 ЧУюШабат Л.В.
70Скотников Віталій Вікторович 2/21/00КМСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво"пістолет3-8 ЧУю2ЧУ1-3 ЧУюЧапала Г.М. Скотніков В.В.
71Смалюга Дмитро Олександрович 10/19/99МСУДинамоЧернігівськаКДЮСШ "Динамо"пістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюНазаренко Г.Н.
72Сінчук Олексій Олександрович 1/19/03КМСУДинамоДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю8 ЧУю1-3 ЧУюЛівшиць О.В.
73Сокольський Микита Сергійович 5/28/96МСУДинамоХерсонськаШВСМ гвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюМаслова Н.І.
74Товстопят Роман Вадимович 7/13/99МСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво"рухома3-8 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюВиливаний О.В. Чапала Г.М.
75Чумак Артем Анатолійович 2/12/98МСУДинамоХерсонська ВУФКСгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюМаслова Н.І.
Жінки
Основний склад
76Авраменко Галина Геннадіївна  5/13/86ЗМСУ Динамо Чернігівська ШВСМ рухома 1ЧЄ1 ЧС1-3 ЧЄ Назаренко Г.Н. Авраменко Г.В.
77Бойчук Марта Ігорівна 6/7/89МСУДинамо Львівська ЛШВСМпістолет1-3ЧУ1 ЧУ1-3 ЧУЯрмоленко Н.М. Іванчука В.Я.
78Болонна Ольга Степанівна  12/17/81МСУМКЗСУЛьвівська ЛШВСМ пістолет 1-3 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУ Ярмоленко Н.М. Іванчук В.Я.
79Бондарук Анастасія Романівна 7/6/93МСУДинамоЛьвівська ЛШВСМпістолет1-3ЧУю1 ЧУ1-3 ЧЄюБондарук Р.Р. Серединський В.І.
80Бурак Христина Олександрівна 3/27/93МСУДинамоЛьвівськаЛШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУюШабат Л.В. Соліна М.В.
81Василюк Людмила Олександрівна 6/7/90МСУМКДинамо Вінницька ШВСМ КЗВ ОДЮСШ рухома 1-3 ЧУ3 ЧУ1-3 ЧУЛядишев К.К. Щерба В.Л.
82Войцехівська Марія Олександрівна 2/13/96МСУМКУкраїнам.КиївКМШВСМгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУюШейкін А.Б. Томченко А.Ю.
83Галкіна Тетяна Вячеславівна  12/27/86МСУМК ЗСУ Львівська ШВСМгвинтівка1-3 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУМалхасян Т.Х. Старінський С.І.
84Голубченко Ольга Петрівна 5/24/92МСУМКЗСУДніпропетровськаОШВСМ КПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка3-5 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУЛівшиць О.В. Меркулов Є.В.
85Зеленська Катерина Олегівна 10/25/89МСУМКДинамо ДніпропетровськаДШВСМ пістолет1-3 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУБелкін О.Л. Дьомкін О.О.
86Кальниш Наталія Олегівна  7/2/74ЗМСУ ЗСУ м.Київ КМШВСМ гвинтівка1-3 ЧЄ 1 ЧУ2-6 ЧЄСтарінський С.І. Грінберг З.Г.
87Коваль Владислава Денисівна 12/20/00МСУ ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
88Ковальчук Оксана Олександрівна 4/25/83МСУМКДинамоРівненськаОШВСМпістолет1-3 ЧУ 3 ЧУ1-6 ЧУБондар С.П. Камінський О.Б.
89Колодяжна Анастасія Олександрівна 3/13/01МСУДинамоЛьвівськаКЗ ЛОР ЛУФКпістолет1-3 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюІванчук В.Я. Коростильова В.І.
90Конарєва Поліна Андріївна 10/22/97МСУМКЗСУЛьвівськаКЗ ЛОР ЛУФКпістолет1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУКоростильов С.М Гуменюк С.В.
91Коростильова Юлія Сергіївна  2/8/84МСУМКЗСУЛьвівська ЛШВСМ НСБ ЛВС МОУпістолет 1-3 ЧУ 1 ЧУ1-3 ЧУ Коростильов С.М. Коростильова В.І.
92Костевич Олена Дмитрівна  4/14/85ЗМСУ Динамо Чернігівська ЧОШВСМ пістолет 1-6 ОІ 1 ЧЄ1-3 ЧУ,ЧЄЧередінов І.Б. Чередінова С.В.
93Леськів Леся Северинівна  10/17/63ЗМСУ ЗСУВінницькаВШВСМ гвинтівка1-3 ЧУ1 ЧУ1-3ЧУВисочин В.П. Щерба В.Л.
94Маліновська Катерина Олександрівна 1/17/90МСУДинамо ЛьвівськаЛШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюВинярчук І.С. Сухорукова І.Г.
95Огер Світлана Вікторівна 3/4/95МСУМКДинамо ВінницькаКЗДЮСШ стрільби ВШВСМгвинтівка1-3 ЧУю2ЧУ1-3 ЧУюЩерба В.Л.
96Омельяненко Наталія Сергіївна  6/19/71МСУМКЗСУм.Київ КМШВСМ гвинтівка1-3 ЧЄ 3 ЧУ3-10 ЧЄГрінберг З.Г. Бойкова С.А.
97Рожнятовська Дар'я Дмитрівна 4/7/98МСУДинамоЧернігівськаКДЮСШ "Динамо" рухома1-3 ЧУю1 ЧС1-3ЧУюНазаренко Г.Н. Авраменко Г.В.
98Рибовалова Вікторія Валентинівна  4/8/86ЗМСУ УкраїнаДніпропетровська ОШВСМ СК "Північне сяйво" рухома 1-3 ЧЄ 1 ЧЄ1-3 ЧЄЧапала Г.М. Меркулов Є.В.
99Сухорукова Вікторія Юріївна 5/9/97МСУМКЗСУДонецька ДШВСМгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУ1-6ЧУСухоруков Ю.О.
Леськів Л.С.
100Тарасенко Тетяна Анатоліївна 8/3/91МСУМКЗСУЧеркаська ШВСМгвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУНагній В.А. Коваль О.Г.
101Тимошко Юлія Володимирівна 12/7/97МСУДинамоЧернігівськаКДЮСШ "Динамо"рухома1-3 ЧУю3 ЧСю1-3ЧУюНазаренко Г.Н. Авраменко Г.В.
102Ільіна Анна Сергіївна 2/28/97МСУМКДинамоОдеськаООШВСМ ОДЮСШ стрільбигвинтівка1-3 ЧУ1 ЧУ1-3 ЧУВиноградова І.І. Дзюба К.О.
103Шабат Любов Володимирівна 2/10/71мсмкДинамоЛьвівська пістолет3-8 ЧУ8ЧУ1-3 ЧУШабат Л.В. Соліна М.В.
104Шаріпова Дарія Сергіївна  6/4/90МСУМК ДинамоЧеркаська ЧШВСМ гвинтівка2-4 ЧУ 2 ЧУ1-8 ЧЄНагній В.А. Коваль О.Г.
105Шевченко Альона Ігорівна 6/16/98МСУЗСУКіровоградськаКЗ ЛОР ЛУФК , КЗ КДЮСШ №3пістолет3-6ЧУ2 ЧУ1-6 ЧУІбрагімов І.М. Маклович В.Я.
106Чайка Олеся Вікторівна 7/17/91МСУМКДинамо ВінницькаШВСМ КЗДЮСШ стрільбигвинтівка1-3 ЧУ2 ЧУ1-4 ЧУЩерба Н.М. Коваль О.Г.
107Чулик Юлія Дмитрівна  10/10/78МСУМКДинамо Львівська ЛШВСМ гвинтівка1-3 ЧУ3ЧУ1-3 ЧУСтарінський С.І. Теселкіна Л.П.
108Якушева Олена Анатоліївна 5/13/98МСУДинамоХерсонськаХВУФК ХОРпістолет1-3 ЧУю1 ЧЄю1-3 ЧУюЯмковий М.Ю. Кудря С. А.
Кандидати
109Агліуліна Еліна Маратівна 9/17/93МСУМКЗСУЛьвівська ЛШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУ1-4 ЧУю Старінський С.І. Ярмоленко Н.М.
110Варламова Юліана Володимирівна 7/27/95МСУДинамоОдеськаОДЮСШ-стрільби ООШВСМпістолет2-6 ЧУю6 ЧУ1-3 ЧУюСкачко С.Н. Дондіков В.В.
111Гончарова Валентина Олегівна 9/17/90МСУМКУкраїнаВінницька ШВСМрухома3-5 ЧУ2 ЧУ1-5ЧУЛядишев К.К.
112Дєньгіна Надія Валеріївна 11/3/94МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1-СКА рухома1-3 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюЮрченко В.М.
113Кащук Інна Сергіївна 7/27/97МСУМКДинамоВінницькаКЗ ДЮСШ стрільби гвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЩерба В.Л.
114Козачук Дар'я Олексіївна 7/21/99МСУДинамоВінницькаВКЗ ВОДЮСШ стрільбигвинтівка3-5 ЧУ3 ЧУю1-5ЧУЩерба В.Л. Чайка О.В.
115Корж Вікторія Анатоліївна 2/13/94МСУДинамоДонецька ШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУ1-3ЧУюСухорукова І.Г. Ларіна О.А.
116Попович Ксенія Володимирівна 12/18/99МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКАпістолет1-3 ЧУю4 ЧУ1-3ЧУюЯрмоленко Н.М.
117Савоста Вікторія Леонідівна 5/6/96МСУДинамоЧернігівськаЧОШВСМ пістолет1-3 ЧУю3ЧЄю1-3 ЧУюНазаренко Г.Н.
118Савельєва Анастасія Олександрівна 3/23/88МСУМКУкраїнаДніпропетровська СК "Північне сяйво" ОШВСМрухома 1-3 ЧУ 2 ЧУ1-5 ЧЄ Меркулов Є.В. Бардецький П.М.
119Соловейчик Валерія Андріївна 12/13/94МСУДинамоДніпропетровська ДОШВСМпістолет1-3 ЧУю2 ЧУ1-3 ЧУюБелкін О.Л. Хуторна Т.В.
120Селедцова Тетяна Миколаївна 9/1/84МСУМКЗСУм.Київ КМШВСМпістолет1-3 ЧУю1 ЧУ1-3 ЧУюІбрагімов І.М.
121Сулімова Каріна Ігорівна 3/31/87МСУМКДинамоДонецька ДШВСМ гвинтівка1-3 ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУСухорукова І.Г. Сухоруков Ю.О.
122Левковська Ганна Олександрівна 4/7/96МСУДинамоЧернігівськаКДЮСШ "Динамо" ШВСМпістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюНазаренко Г.Н.
123Лівшиць Єлизавета Валентинівна 4/10/00МСУОсвітаДніпропетровськаДВУФК КПНЗ СДЮШОР №1 ДМРпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюНиколаєва О.В. Боткачик С.А.
124Роздоба Олександра Олександрівна 1/8/99МСУ ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3ЧУюКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
125Єрмолаєва Мар'яна Андріївна 10/18/91МСУЗСУм.Київ КМШВСМпістолет1-3 ЧУю3ЧУ1-3 ЧУСавчук О.С.
126Царенко Вікторія Юріївна 9/1/97МСУМК ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1ДМРгвинтівка1-3 ЧУ4 ЧУ1-3 ЧУКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
127Чепурна Наталія Юріївна 4/25/85МСУМК Черкаська ШВСМгвинтівка3-8 ЧУ1 ЧУ1-3 ЧУНагній В.А. Дудник І.М.
128Чуніхіна Валентина Сергіївна  3/7/87МСУМКУкраїнаДонецька ШВСМпістолет 3-8 ЧУ4 ЧУ1-3 ЧУЧуніхін К.С.
Резерв
129Артюхович Олена Михайлівна 7/23/02МСУУкраїнаДніпропетровськаСК "Північне сяйво"рухома1-3 ЧУ1 ЧУю1-3 ЧУЧапала Г.М. Виливаний О.В.
130Афонченко Інна Віталіївна 12/19/99МСУДинамоЧернігівськаКДЮСШ "Динамо" пістолет 1-3 ЧУ3 ЧУю1-3 ЧУНазаренко Г.Н.
131Аржанова Анастасія Вікторівна 4/9/96МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКА КЗ ЛОР ЛУФКгвинтівка3-10 ЧУю2 ЧУю1-6 ЧУюКоневич Р.В. Ярмоленко Н.М.
132Баштецька Анастасія Вячеславівна 2/12/02КМСУУкраїнаХерсонськаКДЮСШпістолет2-6 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюОлейник О.Г.
133Бороденко Юлія Михайлівна 1/22/95МСУУкраїнаРівненськаОШВСМ пістолет2-4 ЧЄ 2 ЧУ1-8 ЧЄюБондар С.П.
134Бойко Олександра Олександрівна 9/11/98МСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКА КЗ ЛОР ЛУФКгвинтівка3-10 ЧУю2 Чую1-6 ЧУюКоневич Р.В.
135Борисова Мірра Андріївна 2/9/02КМСОсвіта ОдеськаКПНЗ-ДЮСШ №3гвинтівка2-6 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЧікалова О.М.
136Возняк Марія-Соломія Богданівна 1/9/01КМСУ ЛьвівськаСДЮШОР "Сигнал"пістолет3-10 ЧУю3 ЧУю1-6 ЧУюШабат Л.В.
137Давиденко Анна Олександрівна 8/10/00МСУУкраїнам.КиївСДЮШОР "Схід"гвинтівка2-6 ЧУю8 ЧУю1-3 ЧУюРибак О.В. Шейкін А.Б.
138Діденко Юлія Анатоліївна 1/5/03КМСУ ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРпістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюНіколаєва О.В.
139Дудник Аліна Андріївна 10/9/97МСУДинамоВінницька КЗ ВОДЮСШ стрільбигвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЩерба В.Л. Чайка О.В.
140Коваль Лілія Ярославівна 5/17/01КМСУОсвітаІвано-ФранківськаСДЮШОР м. Рогатинрухома1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюКоваль Я.В.
141Крумм Яніна Сергіївна 8/21/00КМСУДинамоОдеськаОДЮСШ стрільби ООШВСМгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюВиноградова І.І. Дзюба К.О.
142Ликова Віолета Олегівна 4/24/01МСУДинамоДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
143Лібенко Юлія Сергіївна 4/17/99КМСУЗСУЛьвівськаКДЮСШ №1 СКАпістолет1-3 ЧУю6 Чую1-3 ЧУюЯрмоленко Н.М.
144Оганова Кароліна Владиславівна 4/10/03МСУ ДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюГніденко А.М. Коновалюк Г.Д.
145Павловська Вікторія Володимирівна 10/21/98МСУОсвітаОдеськаКПНЗ ДЮСШ №3 гвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюЧікалова О.М.
146Пакліковська Сніжана-Софія Юріївна 12/3/99МСУ ЛьвівськаКЗЛОРЛУФК СДЮШОР "Сигнал"гвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюМалхасян Т.Х. Коневич Р.В.
147Плоха Тетяна Павлівна 1/25/99КМСУДинамоДніпропетровськаКЗКДЮСШ "Динамо"пістолет1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюБелкін О.Л. Хуторна Т.В.
148Рубаник Анастасія Олександрівна 9/21/96МСУДинамоВінницькаКЗ ВДЮСШ стрільбигвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-3ЧУюЩерба В.Л.
149Саліонова Олена Володимирівна 6/3/01КМСУКолосЧернігівськаДЮСШ "Колос"пістолет1-3 ЧУ 2 ЧУю1-5 ЧЄ Чередінова С.В. Мозгова М.В.
150Сатирь Валерія Леонідівна 5/6/01ІУкраїнам.КиївСДЮШОР "Схід"пістолет1-3 ЧУю1 ЧУю1-3ЧУюКняжук О.М.
151Саттарова Маргарита Леонідівна 4/11/01МСУ ЧеркаськаКДЮСШ №2 ШВСМгвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3ЧУюНагній В.А. Чепурна Н.Ю.
152Скорина Вероніка Ігорівна  6/20/00МСУДинамоДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР № 1 ДМРгвинтівка3-10 ЧУю1 ЧУю1-6 ЧУюЛівшиць О.В.
153Семчишина Анастасія Андріївна 6/5/98МСУУкраїнаРівненськаДЮСШ № 4 ОШВСМпістолет1-3 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюБондар С.П.
154Стецюра Вікторія Віталіївна 8/25/98МСУУкраїнаВінницькаМК ДЮСШ "Вінниця"рухома1-3 ЧУю1ЧСю1-3 ЧУюЛядишев К.К. Дроздов М.В.
155Тарновська Євеліна Вадимівна 1/25/00МСУУкраїна Львівська КЗЛОР ЛУФК ДЮСШ стрільбигвинтівка1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюКоневич Р.В. Щерба В.Л.
156Чесалкіна Тетяна Олегівна 1/28/97МСУЗСУ Львівська КДЮСШ № 1 СКАпістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюМустафаєв Д.Ю. Моклович В.Я.
157Чорноморець Марина Вікторівна 8/25/95МСУМКДинамоЧеркаська ШВСМ гвинтівка2-6 ЧУю3 ЧУ1-3 ЧУюНагній В.А. Дудник І.М.
158Чміль Олена Анатоліївна 7/27/97МСУМКДинамом. Київ КДЮСШ "Динамо" ДЮСШ "Юність"гвинтівка1-3 ЧУю2 ЧУю1-3 ЧУюЛаріна О.А.
159Ходоровська Сніжана Романівна 12/25/01КМСУОсвітаІвано-ФранківськаСДЮШОР м. Рогатинпістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюІванців М. С.
160Ферхін Анастасія Володимирівна 2/4/99МСУДинамоДніпропетровськаКПНЗ СДЮШОР №1 ДМРгвинтівка1-3 ЧУю1 ЧУю1-3 ЧУюКоновалюк Г.Д. Любимова К.В.
161Якуніна Катерина Іллівна 1/25/99МСУДинамоЛьвівськаЛШВСМпістолет1-3 ЧУю3 ЧУю1-3 ЧУюБондарук Р.Р. Соліна М.В.