МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Друга медаль Олега Омельчука у Габалі.


    У вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета серед чоловіків) одразу двоє членів нашої збірної, показавши високий кваліфікаційний результат, пройшли до фіналу. Фіналістами стали Віктор Банькін (581 оч.) та Олег Омельчук (580 оч.). За результатами фінальної боротьби, поступившись спортсменам з Китаю та Японії, Омельчук Олег посів третю сходинку п'єдесталу. Віктору Банькіну поталанило менше, після фіналу він четвертий.
    Вітаємо Олега та усю команду із ще одною медаллю у скарбничці збірної України!

Золото Олега Омельчука на Етапі Кубка Світу у Габалі


    На Етапі Кубка Світу, що проходить у Габалі, Азербайджан, чемпіоном вправи МП-6 став наш спортсмен із Рівного - Олег Омельчук. За результатами кваліфікації Олег впевнено увійшов у вісьмірку кращих, набравши 568 очок, та потрапив до фіналу. До фінальної частини вправи потрапив ще один представник нашої збірної - Віктор Банькін із результатом 563 очка.
    У фінальній боротьбі, обійшовши представників Сербії та Турції, Олег Омельчук виборов золоту нагороду! Віктор Банькін, нажаль, восьмий.
    Вітаємо Олега із золотом! Так тримати!

Подача заявок


    Подача заявок для участі у Чемпіонаті України серед спортсменів 1999 р.н. та Літньому Чемпіонаті України здійснюватиметься на електронну пошту: romanlufk@ukr.net.
    Телефон для довідок: 0676736794 Коневич Роман Васильович.

Літній ЧУ


Літній Чемпіонат України з малокаліберної зброї та командний з пневматичної