МЕНЮ

Федерація стрільби України

Зміни до регламенту виконання вправ на Чемпіонаті України (1998 р.н. та мол.)

Кожен учасник Чемпіонату України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших матиме змогу виконувати не більше 4-х вправ.

Перестало битися серце Заслуженого тренера України - Мартинова Олександра Васильовича

01.04.2018 з життя пішов провідний тренер міста Бахмут, Донецької області - Мартинов Олександр Васильович. Заслужений тренер України, професіонал своєї справи. Олександр Васильович виховав багато спортсменів найвищого рівня. В пам`яті спортсменів та тренерів він назавжди залишається доброю, порядною людиною, відкритою для допомоги у будь-який момент.
    Колектив Федерації Стрільби України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Олександра Васильовича.

Вітаємо медалістів міжнародних змагань, що проходили у Вроцлаві та Дортмунді!

В останні дні міжнародних змагань, що проходили у німецькому місті Дортмунд, число нагород української збірної поповнилось ще двома золотими медалями.
    У стрільбі з гвинтівки (змішані команди) команда у складі Царькова Олега та Ільіної Анни виборола золото. В тій же вправі, у стрільбі з пістолета, команда у складі Омельчука Олега та Зеленської Катерини, також стала першою!
    В той час на міжнародних змаганнях у Вроцлаві, Польща, інша група наших спортсменів змагалась у стрільбі із швидкострільного пістолету (вправа МП-8). У першому старті чемпіоном серед юніорів став Ворона Денис. У другому старті хлопці вибороли одразу дві нагороди: срібну - Коростильов Павло - серед дорослих та золоту - Ворона Денис - серед юніорів.
    Вітаємо чемпіонів та призерів з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!

Медальні здобутки української збірної на міжнародних змаганнях у Дортмунді.

19.03.2018 у німецькому Дортмунді стартували міжнародні змагання з кульової стрільби.
    У перший день змагань золото здобув Омельчук Олег у вправі МП-6 з результатом 568 очок. У другий день змагань срібною медалісткою у вправі ПП-3 стала Зеленська Катерина з результатом кваліфікації 560 очок та фіналом 228.8. Третій день змагань приніс нашій збірній срібну нагороду. Срібним призером у вправі ПП-3 став Омельчук Олег, показавши кращий результат кваліфікації 588 очок, після фінальної частини Олег зайняв друге місце (із результатом 242.4 оч.) поступившись лише представнику Італії. У цей змагальний день золотою медалісткою стала Зеленська Катерина у вправі МП-5 (кваліфікація 563 очка, фінал - 30 попадань) та срібло у стрільбі з трьох положень з гвинтівки виборола Леськів Леся, з результатом кваліфікації 1172 очок та фіналом 454.5.
    Вітаємо наших чемпіонів та призерів! Бажаємо подальших перемог!