МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Інформація про зміни в правилах проведення вправ серед жінок


    Відповідно до рішення Міжародної федерації зі стрільби кульової, з 2018 року чоловіки та жінки будуть виконувати однакову кількість пострілів у вправах:
    - Пневматична гвинтівка, 10м - 60 пострілів кваліфікації (максимум 24 постріли у фіналі)
    - Пневматичний пістолет, 10м - 60 пострілів кваліфікації (максимум 24 постріли у фіналі)
    - Пневматична гвинтівка, 10м, рухома мішень - 60 пострілів кваліфікації
    - Малокаліберна гвинтівка, 50м, 3 положення - 120 пострілів, по 40 пострілів на кожне положення (максимум 45 пострілів у фіналі)
    Просимо тренерів та спортсменів враховувати дані зміни при підготовці до змагань у 2018 році.

Вітаємо юніорську збірну України із вдалим виступом на міжнародних змаганнях "Олімпійські надії"!


    У другий день змагань "Олімпійських надій", у місті Нітра, спортсмени нашої збірної здобули такі нагороди:
    - Шаманова Надія - 3 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 573, фінал - 209.4)
    - Городинець Максим - 1 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 567, фінал - 235.5)
    - Римська Дарія - 1 місце (вправа - ГП-4 серед молодших, кваліфікація - 410.6)
    - Сидоренко Валерія - 3 місце (вправа - ГП-4 серед молодших, кваліфікація - 407.2)
    - Ходоровська Сніжана - 2 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 365)
   
    Вітаємо нашу юніорську збірну із вдалим завершенням змагань та бажаємо подальших успіхів!

Медальні здобутки юнацької збірної у перший день змагань "Олімпійських надій" у Нітрі, Словаччина.


   За підсумками першого дня міжнародних змагань "Олімпійські надії", що проходять у місті Нітра, Словаччина, представники збірної України вибороли такі нагороди:

       У категорії Junoir
     - Кириленко Богдан - 2 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 556 очок, фінал - 232.4 очка)
     - Якушева Олена - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 376 очок, фінал - 233.4 очка)
     - Семчишина Анастасія - 3 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 377 очок, фінал - 210.8 очка)
    - Сухорукова Вікторія - 1 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 413.6 очок, фінал - 246 очок)
    - Команда у складі Кириленка Богдана, Солов'я Ігоря та Городинця Максима - 1 місце, вправа ПП-3
    - Команда у складі Семчишиної Анастасії, Шевченко Альони та Якушевої Олени - 1 місце, вправа ПП-2

       У категорії Kadet
     - Гонта Дмитро - 1 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 562 очка, фінал - 238.5 очка)
     - Колесник Юрій - 2 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 574 очка, фінал - 236.4 очка)
     - Злонкевич Андрій - 3 місце (вправа - ГП-6, кваліфікація - 618.9 очок, фінал - 223.1 очка)
     - Возняк Соломія - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 367 очок, фінал - 229 очок)
     - Діденко Юлія - 2 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 371 очко, фінал - 225.9 очок)
     - Команда у складі Гудзія Світослава, Злонкевича Андрія та Замико Олега - 1 місце, вправа ГП-6
     - Команда у складі Гонти Дмитра, Гузви Владислава та Колесника Юрія - 1 місце, вправа ПП-3
     - Команда у складі Діденко Юлії, Лівшиць Єлизавети та Возняк Соломії - 2 місце, вправа ПП-2

       У категорії Young
     - Римська Дарія - 2 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 409.9 очка)
     - Сидоренко Валерія - 3 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 408.7 очок)
     - Шаманова Надія - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 374 очка)
     - Команда у складі Римької Дарії, Сулик Марії та Сидоренко Валерії - 1 місце, вправа ГП-4


Вітаємо чемпіонів та призерів із вдалим початком змагань!
 

Вітаємо Олега Омельчука зі сріблом Фінала Кубка Світу!


    Сьогодні, на Фіналі Кубка Світу, розігрувались нагороди серед чоловіків у вправі МП-6 (довільний пістолет, 50м). Єдиний представник України у цій вправі - Олег Омельчук, показав найкращий результат кваліфікації (571 оч.). У фінальній частині змагань наш спортсмен боровся за золото з предстаником Сербії, але останніми пострілами програв першому місцю лише 1.3 очка, та з результатом 228.0 очок виборов срібну медаль!
    Вітаємо Олега з успішним виступом у Фіналі Кубка Світу!
    Загалом на цих змаганнях Україна виборола дві срібні та одну бронзову нагороди.