МЕНЮ

Федерація стрільби України

Федерація стрільби України

Медальні здобутки юнацької збірної у перший день змагань "Олімпійських надій" у Нітрі, Словаччина.


   За підсумками першого дня міжнародних змагань "Олімпійські надії", що проходять у місті Нітра, Словаччина, представники збірної України вибороли такі нагороди:

       У категорії Junoir
     - Кириленко Богдан - 2 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 556 очок, фінал - 232.4 очка)
     - Якушева Олена - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 376 очок, фінал - 233.4 очка)
     - Семчишина Анастасія - 3 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 377 очок, фінал - 210.8 очка)
    - Сухорукова Вікторія - 1 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 413.6 очок, фінал - 246 очок)
    - Команда у складі Кириленка Богдана, Солов'я Ігоря та Городинця Максима - 1 місце, вправа ПП-3
    - Команда у складі Семчишиної Анастасії, Шевченко Альони та Якушевої Олени - 1 місце, вправа ПП-2

       У категорії Kadet
     - Гонта Дмитро - 1 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 562 очка, фінал - 238.5 очка)
     - Колесник Юрій - 2 місце (вправа - ПП-3, кваліфікація - 574 очка, фінал - 236.4 очка)
     - Злонкевич Андрій - 3 місце (вправа - ГП-6, кваліфікація - 618.9 очок, фінал - 223.1 очка)
     - Возняк Соломія - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 367 очок, фінал - 229 очок)
     - Діденко Юлія - 2 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 371 очко, фінал - 225.9 очок)
     - Команда у складі Гудзія Світослава, Злонкевича Андрія та Замико Олега - 1 місце, вправа ГП-6
     - Команда у складі Гонти Дмитра, Гузви Владислава та Колесника Юрія - 1 місце, вправа ПП-3
     - Команда у складі Діденко Юлії, Лівшиць Єлизавети та Возняк Соломії - 2 місце, вправа ПП-2

       У категорії Young
     - Римська Дарія - 2 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 409.9 очка)
     - Сидоренко Валерія - 3 місце (вправа - ГП-4, кваліфікація - 408.7 очок)
     - Шаманова Надія - 1 місце (вправа - ПП-2, кваліфікація - 374 очка)
     - Команда у складі Римької Дарії, Сулик Марії та Сидоренко Валерії - 1 місце, вправа ГП-4


Вітаємо чемпіонів та призерів із вдалим початком змагань!
 

Вітаємо Олега Омельчука зі сріблом Фінала Кубка Світу!


    Сьогодні, на Фіналі Кубка Світу, розігрувались нагороди серед чоловіків у вправі МП-6 (довільний пістолет, 50м). Єдиний представник України у цій вправі - Олег Омельчук, показав найкращий результат кваліфікації (571 оч.). У фінальній частині змагань наш спортсмен боровся за золото з предстаником Сербії, але останніми пострілами програв першому місцю лише 1.3 очка, та з результатом 228.0 очок виборов срібну медаль!
    Вітаємо Олега з успішним виступом у Фіналі Кубка Світу!
    Загалом на цих змаганнях Україна виборола дві срібні та одну бронзову нагороди.

Вітаємо наших спортсменів з першими нагородами Фіналу Кубка Світу!


    Сьогодні розігрувались нагороди у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, серед чоловіків; 60 пострілів+фінал). У запеклій фінальній боротьбі львів’янин Коростильов Павло виборов срібну нагороду, повторивши рекорд світу серед юніорів, з результатом 241,1 оч. Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняв представник Рівненської області - Омельчук Олег, з результатом 218,8 оч.  
    Вітаємо презерів змагань та їх тренерів!

Вітаємо команду рухомої мішені із золотом та бронзою у Баку


    На Чемпіонаті Європи у Баку наші спортсмени зі стрільбі по рухомій мішені вибороли дві медалі в особистому заліку. Чепіоном став Кізима Ігор, а бронзовим призером Бабушок Максим!
    Командний залік проходив у рамках міжнародного турніру Гран-Прі Баку, де команда у складі Кізими Ігоря, Бабушка Максима та Товстопята Романа зайняла перше місце.
    Вітаємо хлопців та бажаємо вдалих виступів!